Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для виробництва харчової продукції

Будуємо СЕС для виробників харчових продуктів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для українських підприємств харчової галузі

Сонячні станції для харчової промисловості в Україні відкривають нові великі можливості для їхніх власників. Насамперед коштом значного зниження витрат на електроенергію, яка постійно дорожчає для комерційних споживачів. Адже генерація власної сонячної електроенергії дає можливість замістити частково чи повністю споживання електроенергії із централізованої енергомережі.

Сонячні станції для харчової промисловості: Україна оцінила позитивний досвід 

Використовуючи технології генерації сонячної електрики, підприємства харчової промисловості набувають істотних переваг:

  • Фіксація вартості електроенергії власної генерації весь термін експлуатації сонячної електростанції. У цьому гарантований термін роботи сучасних сонячних панелей становить 30 років.
  • Зниження собівартості продукції, що дозволяє отримати перевагу перед конкурентами на ринку.
  • Можливість позиціонувати себе як відповідального виробника, який дбає про навколишнє середовище та впроваджує передові технології, знижуючи вуглецевий слід.
  • Окупність інвестицій (залежно від потужності станції та власного споживання) становить 2-3 роки, решта часу СЕС фактично генерує чистий прибуток для підприємства.
  • Впровадження альтернативної енергетики на власному виробництві є необхідною умовою для тих підприємств, які планують експортувати свою продукцію до країн Євросоюзу. Чим більша частка «зеленої» енергії буде використана при виробництві товару, тим менше доведеться сплачувати податок за «вуглецевий слід».

 

Виробничі будівлі харчової промисловості мають великий потенціал для розміщення сонячних електростанцій без оренди додаткових площ коштом монтажу фасадних та дахових сонячних станцій. СЕС — це повністю екологічно нейтральний об’єкт, робота якого не становить загрози для якості продукції, що випускається. Вони відрізняються дуже високим ступенем пожежної безпеки, їхнє функціонування повністю автоматизоване. Спеціалізоване програмне забезпечення дозволяє в автономному режимі моніторити весь процес генерації електроенергії, контролювати справність обладнання та інформувати оператора у разі зниження обсягів генерації або виникнення нештатних ситуацій. Технічне обслуговування обладнання сонячних електростанцій потребує мінімальних витрат.

СЕС для харчової промисловості: Rayton запропонує оптимальні умови співпраці

Компанія Rayton має великий досвід будівництва сонячних електростанцій для підприємств харчової промисловості різної потужності, тому ви оціните всі переваги співпраці з нами:

  • Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід до будівництва сонячних електростанцій, коли замовник отримує всі послуги з одних рук — від розробки проєкту до навчання персоналу, який буде займатись обслуговуванням обладнання СЕС.
  • Наші інженери регулярно стажуються у провідних компаній галузі, тому ми готові запропонувати нашим замовникам найпередовіші рішення в галузі альтернативної енергетики.
  • Наші менеджери постійно моніторять обстановку на ринку обладнання для сонячних панелей, тому можуть запропонувати найвигідніші ціни на кожну позицію.
  • Ми виконуємо всі роботи з точним дотриманням законодавства та державних стандартів України.
  • Проводимо оформлення сертифікатів, що підтверджують походження «зеленої» електрики.

 

Сонячні електростанції для виробництва харчової продукції від компанії Rayton — реальна економія та перевага над конкурентами!