Перейти до вмісту

Промислові сонячні електростанції

Будуємо СЕС під ключ для промисловості і виробницства

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для виробництв в Україні

Сонячні електростанції для виробництва — це ефективний інструмент зниження витрат на закупівлю електроенергії у зовнішніх постачальників шляхом власної генерації. Встановлення сонячних панелей дозволить на тривалий термін (не менше 30 років) заморозити вартість 1 кВт*год електроенергії власного виробництва на рівні 0,7-0,8 грн та мінімізувати залежність від коливань тарифів на енергетичному ринку країни.

Промислові сонячні електростанції: де можна використовувати?

Сонячні електростанції — це універсальні установки, які не мають обмежень за місцем монтажу:

 • При їх роботі не утворюються небезпечні викиди, гази або речовини, які можуть завдати шкоди здоров’ю людини, погіршити її самопочуття або негативно вплинути на довкілля. Тому встановлення сонячної електростанції (особливо якщо вона встановлюється на території підприємства — дахова СЕС) не потребує узгодження з різними органами.
 • Сонячна електростанція, що функціонує, не впливає на якість продукції, що випускається.
 • За потреби, сонячні панелі можна демонтувати та перевстановити на іншому об’єкті.

Сонячні електростанції вже зарекомендували себе як ефективний спосіб економії електроенергії на різних об’єктах:

 • великі промислові підприємства;
 • торгово-розважальні центри та офісні будівлі;
 • готельно-ресторанні комплекси;
 • спортивні клуби та фітнес-центри;
 • агропромислові підприємства, свиноферми, корівники, птахофабрики;
 • складські та логістичні центри;
 • підприємства з перероблювання та виробництва харчових продуктів.

 

Промислова електростанція: ціна та окупність

Можна виділити кілька факторів, які впливають на вартість сонячної електростанції для підприємства:

 • Тип сонячної електростанції — найдешевша СЕС — мережева, вона здатна виробляти електроенергію лише за наявності зовнішньої електромережі, яка необхідна для точного підтримання частоти змінного струму. При зникненні зовнішньої мережі генерація припиняється, для забезпечення безперервної роботи підприємства використовують автономні сонячні електростанції, до складу яких входить система накопичення та зберігання енергії. Але при цьому вартість таких електростанцій у рази вища, ніж мережевих.
 • Спосіб встановлення панелей — дахові сонячні електростанції обійдуться дорожче, ніж наземні, але тут необхідно враховувати один нюанс. При наземній установці виникає питання про необхідність оренди земельної ділянки, якщо підприємство не має відповідної площі. У міських умовах 30-річна оренда може спричинити значні витрати. Крім того, необхідно врахувати й додаткові витрати, пов’язані з передачею отриманої електрики. Дахові сонячні електростанції шляхом розміщення безпосередньо на об’єкті дозволяє заощадити як на оренді землі, так і на прокладці кабельних ліній.
 • Обладнання для сонячної електростанції — насамперед найзначніші витрати пов’язані з купівлею сонячних панелей та інверторів. При проєктуванні сонячних електростанцій інженери компанії Rayton створюють математичну модель установки, яка дозволяє підібрати обладнання, що оптимально відповідатиме вимогам замовника як за технічними параметрами, так і вартістю.
 • Витрати на отримання дозволу та підключення до централізованої енергосистеми, при цьому компанія Rayton бере на себе оформлення пакета необхідних документів.

 

Менеджери компанії постійно моніторять ринок обладнання, яке використовується при монтажі сонячних електростанцій, тому готові запропонувати нашим замовникам найінноваційніші та продуктивні моделі. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, тому наша ціна на сонячні панелі, інвертори, системи кріплення сонячних панелей одна з найнижчих в Україні.

Компанія Rayton — лідер на українському ринку за кількістю спроєктованих та змонтованих сонячних електростанцій. Завдяки накопиченому досвіду ми змогли оптимізувати всі процеси, мінімізувавши витрати на кожному етапі будівництва СЕС. Завдяки цьому ми пропонуємо проєкти промислових сонячних електростанцій, в Україні термін окупності яких складає близько 2 років. Якщо замовник не має необхідних коштів, ми надаємо консультативну допомогу з оформлення кредиту, надаємо рекомендації щодо отримання грантової допомоги. Сонячна електростанція — це дуже вигідний інвестиційний проєкт, який за прибутковістю значно перевершує традиційні фінансові продукти.

Промислова сонячна електростанція під ключ від компанії Rayton — це оптимальне поєднання ефективності, надійності та продуктивності!