Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для промислових виробництв

Будуємо СЕС під ключ для фабрик і заводів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

СЕС для промислового виробництва в Україні

Промислова сонячна електростанція — це вигідний спосіб для будь-якого промислового виробництва мінімізувати рахунки за електроенергію, яка отримується від енергокомпаній. Завдяки установці сонячних панелей підприємство отримує можливість зафіксувати як мінімум на 30 років вартість електроенергії власної генерації на рівні 0,7-0,8 грн, тим самим істотно знизивши виробничі витрати.

Будівництво сонячної електростанції: оцінюємо переваги

Наявність власної генерації — це зниження залежності від зовнішніх постачальників, а також захист від коливань тарифів на електроенергію на ринку. Тим самим підприємство отримує більше можливостей у формуванні цінової політики, а також шляхом економії витрат на електроенергію має у своєму розпорядженні додаткові кошти, які можна спрямувати на розвиток виробничої бази або збільшення виплат акціонерам чи працівникам.

З інших переваг промислових сонячних електростанцій слід зазначити:

  • Безпека — сонячна електростанція генерує електроенергію, використовуючи відновлювані джерела енергії, в процесі не виробляються шкідливі гази або речовини, які можуть погіршувати екологічну обстановку або нашкодити здоров’ю людей. Тому для встановлення сонячної електростанції нема потреби оформлювати дозволи в природоохоронних органах, вона не стане причиною протестів мешканців, які проживають поруч.
  • СЕС не має динамічних елементів, що обертаються, всі її елементи стаціонарні, тому відрізняються високою надійністю.
  • Сонячні електростанції відрізняються високою пожежною безпекою, в процесі роботи не виникає критичного нагрівання, яке може спричинити спалах або вибух.
  • Робота сонячної електростанції ніяк не впливає на якість продукції, тому вони не мають обмежень на монтаж.
  • Монтаж сонячної електростанції дозволяє знизити вуглецевий слід, це є принципово важливим моментом для виробників, які орієнтуються на європейський ринок. Починаючи з 2023 року, підприємства зобов’язані надавати результати моніторингу викиду вуглецю при виробництві продукції, а починаючи з 2026 року почне діяти податок на вуглецевий слід. Тому встановивши сонячну електростанцію зараз, підприємство буде готове надалі на рівних конкурувати на ринках Євросоюзу.
  • Використання сонячної енергії дозволяє підприємству позиціонувати себе як прихильника сталого розвитку, а це може стати одним із маркетингових інструментів при просуванні на ринку. Особливо це чинник важливий для екологічно «брудних» виробництв — металургія, нафтопереробні комбінати, заводи з виробництва цементу та будівельних матеріалів, хімічна промисловість. Перехід на відновлювані джерела енергії дасть змогу покращити імідж підприємства.
  • Сонячна електростанція працює фактично повністю автономно, стан елементів СЕС, їхня справність, продуктивність контролюється спеціальною програмою, тому нема потреби у введенні в штат окремого фахівця. У разі виникнення нештатної ситуації програма направляє оператору повідомлення не тільки з описом проблемної ситуації, а й може запропонувати оптимальний варіант рішення. Крім того, промислова сонячна електростанція потребує мінімального технічного обслуговування.

 

Сонячні електростанції — промислові та побутові — це вигідна інвестиція. Вони за рівнем отриманого доходу значно перевершують традиційні інвестиційні інструменти. Компанія Rayton пропонує своїм клієнтам промислові СЕС, які повністю окупаються протягом 2 років, а решта часу експлуатації (а це понад 30 років) будуть приносити підприємству значний прибуток при мінімальних експлуатаційних витратах.

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд — просто скористайтеся нашим калькулятором окупності сонячної електростанції.