Перейти до вмісту

Проєктування сонячної електростанції: ми знаємо, як досягти максимуму продуктивності

Проєктуємо і будуємо СЕС

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Проєкти і будівництво сонячних електростанцій в Україні

Проєктування СЕС — найважливіший етап у циклі будівництва фотоелектричної станції. Від того, наскільки якісно та детально його буде проведено, залежить обсяг витрат, терміни виконання робіт, продуктивність та довговічність станції, але головне — наскільки реалізований проєкт відповідатиме потребам замовника та термінам окупності вкладень.

Особливості проєктування сонячної електростанції

Головна мета проєктування СЕС — досягти максимальної відповідності можливостей генерації електроенергії потребам об’єкта замовника. Для цього необхідно вирішити декілька завдань:

 • Оцінка енергоспоживання — скільки енергії споживає об’єкт, розподіл споживання за часом (день, тиждень, рік), пікові моменти споживання тощо. Крім того, необхідно врахувати стан чинної енергоструктури об’єкта, можливість підключення до загальної електричної мережі.
 • Метеорологічні умови — рівень інсоляції, кількість сонячних днів, опади — дощ і сніг, вітрова ситуація тощо.
 • Розробити ТО для підключення до електромережі та погодження його з органами контролю, а також оформлення необхідного пакета документів для отримання дозволу.
 • Оцінка майданчика — перш за все, яка площа доступна для встановлення сонячних панелей, це один із факторів, що впливає на максимально можливу потужність СЕС. Крім того, необхідно врахувати орієнтацію ділянки, щоб досягти оптимальної орієнтації сонячних панелей. Важливо встановити кут нахилу поверхні, а також оцінити характеристики ґрунту, якщо планується наземне встановлення. Завдання ускладнюється для дахової сонячної електростанції, адже потрібно оцінити стан покрівельного пирога і здатність його витримати додаткове навантаження, чи його додаткове зміцнення і т.д. Окремо слід зазначити — прогнозування затіненості ділянки, для цього може знадобитися створити 3D-модель місцевості, особливо якщо поряд розташовуються високі об’єкти.
 • Підбір обладнання — включає вибір сонячних батарей для промислових об’єктів, інверторів, кабелів, систем кріплення, для автономних сонячних електростанцій — акумуляторів для системи накопичення та зберігання енергії та іншого обладнання та комплектуючих.
 • Розробка плану розміщення обладнання, електричної схеми підключення до всіх елементів сонячної станції. Крім того, проєкт сонячної електростанції може передбачати можливість масштабування — підключення нових потужностей, що генерують, у майбутньому.

У процесі проєктування важливо враховувати бюджет, виділений для реалізації проєкту, за необхідності провести обґрунтування необхідності його збільшення або перерозподілу коштів.

Кінцевим результатом проєктування є створення математичної моделі функціонування сонячної електростанції для розрахунку прогнозованої продуктивності, обсягів генерації та визначення термінів окупності.

Проєктування СЕС під ключ — ціна помилки на етапі підготовки може вилитися у значні збитки надалі.

Проєктування СЕС: чому вигідно співпрацювати з компанією Rayton?

Компанія Rayton має величезний досвід реалізації проєктів різної потужності та складності — мережеві наземні та дахові сонячні електростанції для власного споживання. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід — від розробки проєкту до повного запуску об’єкта в експлуатацію та навчання обслуговуючого персоналу. Тому коли на етапі будівництва можуть виникнути непередбачені обставини, ми зможемо в найкоротші терміни внести корективи до проєкту.

З інших переваг співпраці з нами зазначимо:

 • Наш інженерний відділ веде постійний моніторинг ринку сонячної енергетики, тому ми готові запропонувати нашим замовникам найінноваційніші рішення, які забезпечать максимальну продуктивність сонячної станції.
 • Наші конструктори-розробники регулярно стажуються у провідних компаній-виробників обладнання для сонячних електростанцій, тому здатні адаптувати їх вироби до українських умов.
 • При розробці проєкту ми використовуємо останні дані метеорологічних спостережень для області, де буде змонтовано СЕС.
 • Ми активно використовуємо передове програмне забезпечення, що дозволяє досягти максимальної ефективності обладнання, яке буде змонтовано.
 • Ретельно розроблений проєкт дозволить скоротити час проведення монтажних робіт.
 • Інженери-проектувальники контролюють усі монтажні процеси, перевіряючи точність виконання проєктних рішень.


Проєктування сонячної електростанції від компанії Rayton — синтез досвіду, точності та передових інновацій!