Перейти до вмісту

Про нас

Rayton – №1 в Україні за кількістю встановлених сонячних електростанцій для підприємств.

Rayton – компанія, яка прагне зробити сонячну енергетику доступною для всіх. Ми розробили кілька напрямів діяльності. Пропонуємо чудові рішення для виробництва, співпрацюємо з дилерами. Віра у те, що енергія сонця – це світле майбутнє людства, веде нас до вдосконалення сервісу.
Компанія реалізує сонячні панелі від топових виробників – ми свідомо відкинули бренди, які за роки діяльності не змогли наблизитися до верхніх позицій списку перевірених постачальників.

У Rayton можна замовити сонячні електростанції «під ключ». Наші спеціалісти проводять попередню оцінку об’єкта, розраховують потрібну потужність, підбирають комплектуючі. Монтаж СЕС може бути виконаний в будь-якому з населених пунктів України.

Сонячні електростанції для бізнесу, які запропоновані Rayton, чудово виконують свої функції. Переведення бізнесу на сонячну енергію відбувається в декілька етапів: консультація, планування, проектування, підбір обладнання, встановлення та підключення. Докладніше про напрямки нашої роботи читайте у розділах Rayton Business та Rayton Partner.

Комфорт клієнтів – наш головний пріоритет!

Обслуговування CEC і гарантії Rayton

Всі виробники, з якими ми співпрацюємо надають гарантію на безперебійну роботу обладнання. Також ми надаємо гарантію на виконані монтажні роботи – 10 років. У разі необхідності термін сервісного обслуговування може бути подовжений у відповідності до запиту клієнта. Будь-яка з проблем функціоналу обладнання вирішується кваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Нашим клієнтам не потрібно турбуватися про перевірку стану працездатності обладнання, ми самостійно здійснюємо:

  • візуальний огляд обладнання на прояви деформації, порушення вузлів кріплення та герметичності;
  • перевірку справності елементів автоматичного захисту;
  • перевірку електричних з’єднань та опору ізоляції кабельних ліній;
  • тепловізійну перевірку інверторів та електричних з’єднань.

Оновлення асортименту та інформування про новинки

Ми завжди тримаємо руку на пульсі та відслідковуємо новини світу альтернативної енергетики. В асортименті актуальне обладнання, що відповідає вимогам сучасності.

Інвестиції в СЕС окупаються менше ніж за 2 роки. Цьому сприяють фіксація тарифу на електроенергію та продуктивність станції. Звертайтеся – ми надамо найвигідніше рішення для досягнення вашої мети!

Більше інформації про користь та вигоди СЕС завжди можна отримати переглянувши відео на нашому Youtube каналі.

Ми є офіційним імпортером та дистрибʼютором топового обладнання для СЕС – це є запорукою найкращих цін та умов поставки для наших клієнтів. Наша компанія не має на меті пропонувати найбільш дорогу модель, якщо очікування клієнтів може виправдати більш бюджетних варіант.

Встановлення СЕС – ваш перший досвід? Є сумніви та багато відкритих запитань?

Ми проаналізували та систематизували найбільш актуальні запитання клієнтів, щоб надати короткі та корисні відповіді.