Перейти до вмісту

Про нас

Rayton – №1 в Україні за кількістю встановлених сонячних електростанцій для підприємств.

Rayton – компанія, яка прагне зробити сонячну енергетику доступною для всіх. Ми розробили кілька напрямів діяльності. Пропонуємо чудові рішення для виробництва, співпрацюємо з дилерами. Віра у те, що енергія сонця – це світле майбутнє людства, веде нас до вдосконалення сервісу.
Компанія реалізує сонячні панелі від топових виробників – ми свідомо відкинули бренди, які за роки діяльності не змогли наблизитися до верхніх позицій списку перевірених постачальників.

У Rayton можна замовити сонячні електростанції «під ключ». Наші спеціалісти проводять попередню оцінку об’єкта, розраховують потрібну потужність, підбирають комплектуючі. Монтаж СЕС може бути виконаний в будь-якому з населених пунктів України.

Сонячні електростанції для бізнесу, які запропоновані Rayton, чудово виконують свої функції. Переведення бізнесу на сонячну енергію відбувається в декілька етапів: консультація, планування, проектування, підбір обладнання, встановлення та підключення. Докладніше про напрямки нашої роботи читайте у розділах Rayton Business та Rayton Partner.

Комфорт клієнтів – наш головний пріоритет!

Обслуговування CEC і гарантії Rayton

Всі виробники, з якими ми співпрацюємо надають гарантію на безперебійну роботу обладнання. Також ми надаємо гарантію на виконані монтажні роботи – 10 років. У разі необхідності термін сервісного обслуговування може бути подовжений у відповідності до запиту клієнта. Будь-яка з проблем функціоналу обладнання вирішується кваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Нашим клієнтам не потрібно турбуватися про перевірку стану працездатності обладнання, ми самостійно здійснюємо:

  • візуальний огляд обладнання на прояви деформації, порушення вузлів кріплення та герметичності;
  • перевірку справності елементів автоматичного захисту;
  • перевірку електричних з’єднань та опору ізоляції кабельних ліній;
  • тепловізійну перевірку інверторів та електричних з’єднань.

Оновлення асортименту та інформування про новинки

Ми завжди тримаємо руку на пульсі та відслідковуємо новини світу альтернативної енергетики. В асортименті актуальне обладнання, що відповідає вимогам сучасності.

Інвестиції в СЕС окупаються менше ніж за 2 роки. Цьому сприяють фіксація тарифу на електроенергію та продуктивність станції. Звертайтеся – ми надамо найвигідніше рішення для досягнення вашої мети!

Більше інформації про користь та вигоди СЕС завжди можна отримати переглянувши відео на нашому Youtube каналі.

Ми закуповуємо продукцію у офіційних виробників та дистриб’юторів, тому ви можете отримати найбільш оптимальну ціну та запропонувати її нашим клієнтам. Наша компанія не має на меті пропонувати найбільш дорогу модель, якщо очікування клієнтів може виправдати більш бюджетних варіант.

Встановлення СЕС – ваш перший досвід? Є сумніви та багато відкритих запитань?

Ми проаналізували та систематизували найбільш актуальні запитання клієнтів, щоб надати короткі та корисні відповіді.