Перейти до вмісту

Відповіді на найчастіші запитання

Вартість сонячних панелей залежить від розміру, потужності, ефективності та якості комплектуючих для встановлення. Якщо ви хочете купити сонячні панелі, ціна в Rayton вас приємно здивує – ми є офіційним дистриб’ютором та імпортером перевірених виробників. Тому вартість сонячних панелей формується без націнки на послуги посередників.

Підприємства, які вважали за краще перейти на сонячну енергію, шляхом мінімізації споживання та фіксації тарифу на рівні близько 0,8 грн за кВт/год. на 20 – 30 років можуть окупити витрати і за 3 -5 роки.

Вибираючи розмір панелі, реально оцінюйте площу відведену під СЕС. Вважається, що великі панелі демонструють більшу потужність. Ми радимо звертати увагу на ефективність – часто невеликі за розміром модулі здатні цілком забезпечити необхідну кількість електроенергії. Також необхідно розуміти, що монтаж сонячних панелей великого розміру – трудомісткий процес та його важко виконати вручну. Якщо планується встановлення на даху, слід переконатися, що дах зможе витримати вагу сонячної панелі зі збільшеним розміром. (Посилання на відео про це на нашому ютуб каналі – клацніть щоб подивитись)

Співробітники нашої компанії – це люди, які багато років виконують монтажні роботи. Ми – команда фахівців, які виправдовують довіру. Встановлення можливе в будь-якому з регіонів нашої країни. Після монтажу та пусконалагодження підключимо СЕС до системи моніторингу – цю роботу виконує досвідчений наладчик. Ми несемо відповідальність за запуск та оперативно усуваємо причини несправностей у разі їх виникнення.

Встановлення сонячних панелей може проводитися в різних місцях. Домашні СЕС доцільно розміщувати на дахах, фасадах будівель, підходять і споруди у межах садиби, огорожі. Сонячні електростанції для живлення великих об’єктів частіше встановлюються на землі, але їх можна розмістити на спеціально споруджених навісах, покрівлях і фасадах.

Встановлення сонячної електростанції, крім сонячних панелей, передбачає використання інвертора, системи кріплення, кабелів та ін. елементів. Наші спеціалісти підберуть під сонячні панелі готові комплекти необхідного обладнання.

Наші спеціалісти проведуть енергоаудит підприємства, спроектують потрібну потужність сонячної електростанції, зроблять її 3D модель. Після узгодження проекту з клієнтом підбирається вся необхідна комплектація, проводиться встановлення. Після підключення тестується робота обладнання, і бізнес із першого дня починає економити.

Скористайтеся кредитною програмою держави «Доступні кредити 5-7-9%» або іншими програмами, які пропонують європейські та світові банки. Є безліч варіантів доступних та вигідних кредитних пропозицій. Також вирішити фінансову проблему можна встановленням сонячної електростанції невеликої потужності з наступним нарощуванням потужностей.

Незалежно від того, яка вартість сонячних панелей, виробники дають гарантію на їхню безперебійну роботу. Але компанія Rayton забезпечує і свою додаткову гарантію на БЕЗКОШТОВНЕ сервісне обслуговування на 1 рік всім клієнтам. Протягом усього цього часу клієнти можуть звернутися до нас для вирішення будь-яких проблем, які виникнуть в процесі експлуатації СЕС.

Бажаєте дізнатися детальніше про наш асортимент або зробити замовлення?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!