Перейти до вмісту

Сонячні електростанції  для бізнесу 

Rayton Business

Сонячні електростанції для мінімізації власного енергоспоживання підприємств. Фіксація тарифу терміном до 30 років (від 0,5 грн/кВт•год).

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту та недорогу енергію у потрібній кількості для бізнесу. Встановлення сонячних панелей гарантовано окупиться менше ніж за 2 роки. Наша компанія сприятиме правильному вибору обладнання, завдяки якому перехід бізнесу на альтернативну енергетику буде максимально простим. Виконаємо монтаж обладнання та надамо гарантію на монтажні роботи.

Встановити СЕС з метою переведення бізнесу на енергію сонця вигідно для:

Аграрних компаній та елеваторів

Складських приміщень

Промислових виробництв

Сонячні панелі на даху, Умань

Виробництв продуктів харчування

Сонячні батареї на даху

Підприємств легкої промисловості

Сонячні батареї на даху АЗС ОККО

АЗС, СТО, автомийки

Економте бюджет з СЕС

Rayton solar made easy

Встановлення сонячних панелей дозволяє спрямувати заощаджені кошти на розвиток бізнесу – значні рахунки за електроенергію назавжди відійдуть у минуле.

1
Консультації та планування
переходу бізнесу на сонячну енергію.

Перед встановленням сонячної електростанції ми виконуємо енергоаудит та детально вивчаємо характер споживання електроенергії на підприємстві на базі даних системи АСКОЕ або встановлених енергомоніторів.

2
Підготовка проектної документації

На етапі проектування розраховується оптимальна потужність та розробляється модель СЕС у форматі 3D, готується повний пакет технічної документації для виконання монтажних робіт та проект на саму електроустановку.

3
Монтаж та запуск сонячної електростанції

Підключення сонячних панелей та перевірка їхньої роботи. Вже з першого дня після запуску сонячної електростанції ви почнете економити гроші.

Наші гарантії на вирішення будь-яких проблем із СЕС

Гарантію виробника доповнюємо гарантією Rayton.
Обслуговування сонячних електростанцій здійснюють досвідчені спеціалісти.


Ми забезпечуємо:

 • регулярні перевірки СЕС – контролюємо загальний стан усіх компонентів (від панелей до кожної окремої деталі та контактів);
 • огляд модулів за допомогою тепловізійної камери, оцінку надійності кожного з’єднання, перевірку силових ланцюгів;
 • контроль показників опору ізоляції кабелів та інших елементів конструкції СЕС;
 • регулювання кріплень, перевірку стану винтів;

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Будуємо СЕС для підприємств в Україні

Будівництво сонячних електростанцій для заміщення власного споживання — один із найперспективніших кластерів сонячної енергетики. Пошук дешевих та стабільних джерел енергії, які б дозволили скоротити виробничі витрати, на тлі постійного зростання тарифів на електроенергію для комерційних споживачів — усе це в комплексі призвело до зростання попиту на власну генерацію, і сонячні електростанції — один із найефективніших варіантів розв’язання проблеми.

Сонячна електростанція: вартість, окупність та переваги

Що дає бізнесу будівництво сонячних електростанцій? Тут можна відзначити кілька основних переваг:

 • Найголовніше — це значна економія витрат на придбання електроенергії від зовнішніх енергетичних компаній шляхом переходу на електрику власного виробництва. Сьогодні воно у 7-8 разів дешевше, ніж в енергокомпаній. Якість сонячних панелей дозволяє на 30 років заморозити вартість електроенергії власної генерації та знизити залежність компанії від коливань тарифів на ринку. Підприємство може впевненіше виконувати план розвитку, формувати ціни та убезпечити себе від енергетичних «чорних лебедів».
 • Внаслідок зниження собівартості продукції отримати перевагу над конкурентами на ринку, збільшити прибутковість бізнесу.
 • Сонячна електростанція — це безпечне капіталовкладення, яке за своєю прибутковістю перевершує решту традиційних інструментів інвестування. Зараз термін окупності сонячної електростанції — близько 2 років, решту часу СЕС приноситиме прибуток за мінімальних витрат. Такої швидкості повернення інвестицій та відсотка прибутку не має жоден із легальних способів вкладення коштів.
 • Скорочення вуглецевого сліду є вагомим фактором для підприємств, які експортують свою продукцію до Європи. Де з 2026 року почне діяти СВАМ — податок на перевищення норм викиду вуглецю. Перехід на альтернативну енергетику зараз — це можливість у майбутньому на рівні конкурувати з іншими гравцями на європейському ринку.
 • Додаткові можливості щодо маркетингу та поліпшення іміджу бренду, що особливо актуально для вуглеродомістких виробництв — металургія, хімічна промисловість, виробництво цементу та добрив. Використання сонячної енергії дозволить позиціонувати компанію, як прихильника сталого, екологічно-нейтрального розвитку, що допоможе привернути до бренду увагу додаткової кількості покупців, для яких близькі та важливі такі цінності.

 

При цьому сонячна електростанція — це об’єкт із високим ступенем автономності, його запуск не вимагатиме найму додаткових співробітників, адже всі процеси може контролювати спеціальне програмне забезпечення. СЕС вимагає мінімальних витрат у процесі експлуатації та нескладного тех. обслуговування.

Сонячна електростанція — повністю екологічно нейтральний об’єкт, її монтаж не вимагатиме проведення узгодження з мешканцями, що живуть поруч, і не спричинить протестів екологічних активістів. При цьому функціонування станції ніяк не позначиться на якості продукції, що виробляється, або самопочутті працівників.

Сонячна станція під ключ від компанії Rayton: ми знаємо, як це зробити швидко та якісно.

Компанія Rayton — лідер українського ринку за кількістю спроєктованих та запущених в експлуатацію сонячних станцій. Інженери регулярно стажуються у провідних світових виробників обладнання, для проєктування використовується передове програмне забезпечення, тому ми готові запропонувати клієнтам інноваційні підходи у розробці об’єктів сонячної енергетики.

Ви оціните переваги співпраці з нами:

 • Наша концепція — це комплексний підхід, коли замовник отримує всі послуги з одних рук, від розробки проєкту до навчання персоналу, який відповідатиме за експлуатацію та обслуговування сонячної електростанції.
 • Точність проєктування — ми знаходимо баланс між вартістю та продуктивністю обладнання, скрупульозно виконуємо розрахунки, адже збільшення ефективності, навіть на частку відсотка, протягом 30 років експлуатації стане вагомим прибутком. При цьому у своїх проєктах ми обов’язково зважаємо на всі особливості виробництва.
 • Монтаж сонячної електростанції не вплине на виробничі процеси підприємства та темпи випуску продукції.
 • Ми гарантуємо точне дотримання термінів виконання робіт.

 

Ми налагодили пряме постачання всього необхідного обладнання безпосередньо від компаній-виробників, тому наші ціни — одні з найнижчих на українському ринку. А внаслідок накопиченого досвіду ми змогли оптимізувати всі логістичні та виробничі процеси, звівши виробничі витрати до мінімуму. Тому будівництво сонячних електростанцій для бізнесу від компанії Rayton — це можливість отримати прибуток, доклавши мінімум зусиль!