«Уманьпиво»: перша в Україні пивоварня, яка варить пиво на сонячній енергії

Бізнес системно переходить на використання альтернативної енергії. Про причини цього явища можна говорити довго, але головна з них – це нестабільні тарифи на електроенергію, що постійно зростають. А ось для пивоварні «Уманьпиво» будівництво СЕС стало ще й іміджевим кроком: медіаресурс ТСН.

Компанія Tesla: унікальні рішення у світі сонячної енергетики

Запаморочливий успіх Ілона Маска зробили його легендою. Електромобілі від компанії Tesla підкорюють світ, а власні технології та інновації бренду дивують навіть запеклих конкурентів. У цій статті ми поговоримо про вклад Tesla Motors у розвиток галузі сонячної енергетики. Як все починалося? Які здобутки? Чого очікувати від харизматичного власника у майбутньому? Про це та багато іншого читайте нижче.

Кріплення для сонячних панелей: як розібратися та вибрати правильний варіант?

Кріплення дуже важливий елемент конструкції СЕС. Але на що орієнтуватися, вибираючи системи кріплення? Як визначити, який варіант краще для того чи іншого виду електростанції? Відповіді на ці та інші запитання шукайте в нашій статті.

Найбільша сонячна електростанція для підприємства. Компанія Tascom. Харківська область.

Популярність сонячної енергетики в нашій країні стрімко зростає. Найбільш актуальними є СЕС для власного споживання для власників середнього та великого бізнесу. Наші клієнти, які бажають перейти на альтернативні джерела енергії, незмінно цікавляться виконаними проектами. І в цьому ключі не можна не згадати про грандіозний об'єкт, який компанія Rayton втілила в життя всього за 30 днів.

Рекомендації щодо вибору систем кріплень для СЕС: яким віддавати перевагу?

Говорячи про перехід на сонячну енергію, важливо не лише розкрити особливості модулів, технології та тренди ринку. Важливою є проблема систем кріплення, адже вони мають бути надійними та довговічними. Які типи кріплень бувають? Якому матеріалу віддати перевагу? Деталі про кріпильні системи для сонячних електростанцій читайте у нашій статті.

Сонячні панелі б/в: чи є сенс купувати?

Економічна ситуація в Україні змушує шукати бюджетних варіантів для створення комфорту. Багато хто реально оцінює переваги сонячних батарей, але не може собі дозволити покупку нових виробів. Тому часто оптимальним рішенням стає придбання сонячних панелей. У цій статті ми спробуємо розібратися, чи є сенс заощаджувати таким чином.

Як створюються сонячні електростанції: від ідеї до запуску

Альтернативні джерела енергії продовжують набирати популярності. Якщо ще недавно сонячні електростанції були рідкістю, то тепер їм віддають перевагу багато підприємств та приватних осіб. Причиною цієї популярності є те, що СЕС виробляють екологічно чисту енергію із мінімальними витратами. А для домогосподарств це ще й можливе додаткове джерело доходу: адже надлишки енергії можна продавати державі.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!Хочете дізнатись більше про сонячні батареї?

Почніть заощаджувати на електроенергії