Перейти до вмісту

Сонячна електростанція для АЗС

Будуємо СЕС для автозаправочних комплексів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для атвозаправки в Україні

Будівництво сонячної електростанції для АЗС — це можливість забезпечити дешевою електроенергією складний мультифункціональний комплекс — заправні колонки, маркет із холодильниками, кондиціонером та обладнанням для приготування їжі, а також численні допоміжні служби.

Досвід експлуатації сонячних електростанцій на автозаправних комплексах в країнах Європи та США довів ефективність такого підходу. Він дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію, окупність такого проєкту становить кілька років. Крім того, це відкриває можливість для власників АЗС покращити свій імідж та позиціонувати себе як прихильника сталого розвитку, який підтримує скорочення викидів вуглекислого газу. 

Будівництво сонячної електростанції для АЗС: оцінюємо переваги

Сучасна автозаправна станція відмінно підходить для встановлення сонячної електростанції:

 • Велика доступна площа — це покрівля маркету, а також захисні навіси над колонками заправок — дозволяє встановити досить потужну сонячну електростанцію, яка зможе забезпечити електроенергією весь комплекс. Крім того, цей фактор дозволяє зберегти наявну площу АЗС без оренди додаткової земельної ділянки.
 • Доступність великої площі дозволяє забезпечити та оптимально зорієнтувати сонячні панелі, щоб досягти їхньої максимальної продуктивності.
 • Зручне розташування АЗС — завдяки під’їзним дорогам навколо об’єкта немає високих об’єктів, які можуть затінювати сонячні панелі. Особливо, якщо вони будуть змонтовані на даху комплексу.
 • Безпека — сонячна електростанція, що функціонує, не становить загрози для такого пожежонебезпечного об’єкта, як автозаправна станція. Технологія дозволяє уникнути виникнення високих температур або іскріння, які можуть спровокувати спалах. Крім того, проєкт передбачає додаткові блокування та системи контролю, які підвищують безпеку роботи СЕС.
 • Мінімальний рівень обслуговування та висока автономність роботи фотоелектричної станції  унеможливлює включення до штату додаткових працівників. Контроль функціонування здійснюється дистанційно із використанням спеціального програмного забезпечення.
 • Мережева сонячна станція для АЗС в даховому варіанті може бути без проблем залучена для роботи по системі Net billing, без оформлення дозвільної документації.
 • Автономна сонячна електростанція дозволить розпочати експлуатацію АЗС у будь-якому місці на трасі, де може бути утруднене підключення до централізованої енергосистеми.


Окремо варто наголосити на можливості відкрити зарядну станцію для електромобілів, яка буде заряджатися від сонячної електростанції.

Отримати попередні розрахунки отриманого прибутку та терміни окупності СЕС можна за лічені секунди — просто скористайтеся нашим калькулятором сонячної електростанції.

Сонячна електростанція для АЗС від компанії Rayton: ефективно, екологічно, безпечно.

Компанія Rayton пропонує своїм замовникам комплексний підхід до реалізації проєкту — можливість отримати весь комплекс послуг з одних рук:

 • Наші фахівці виїдуть на місце встановлення сонячної станції, щоб оцінити вихідні дані та розроблять оптимальний проєкт сонячної електростанції.
 • Менеджери проведуть підбір та закупівлю всього необхідного обладнання, яке буде безкоштовно доставлене на місце монтажу.
 • Досвідчена бригада монтажників виконає встановлення сонячної електростанції в найкоротші терміни та проведе комплекс пусконалагоджувальних робіт, запустивши СЕС в експлуатацію.
 • Компанія проведе підготовку співробітників СЕС для експлуатації та поточного обслуговування СЕС.


Будівництво сонячної електростанції для АЗС від компанії Rayton — це вигідна інвестиція у забезпечення стабільності енергопостачання!