Перейти до вмісту

Будівництво сонячних електростанцій

Проєктуємо і будуємо СЕС, можливе кредитування

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Проєктування і побудова сонячних електростанцій в Україні

Компанія Rayton впевнено утримує лідерство з проєктування та будівництва сонячних електростанцій в Україні, накопичений нами досвід дозволяє реалізувати проєкт будь-якої складності та потужності:

 • сонячні електростанції для промислових виробництв;
 • сонячні електростанції для агропромислового комплексу та тваринництва;
 • сонячні електростанції для логістичних комплексів та складів;
 • сонячні електростанції для автозаправок та паркінгів;
 • сонячні електростанції для спортивних комплексів, ресторанів та готелів;
 • сонячні електростанції для харчової промисловості.

 

Ми готові виконати всі роботи в стислі терміни, весь комплекс робіт — від оцінки вихідних даних до запуску СЕС на повну експлуатацію — це може вимагати не більше 1-2 місяців. Конкретні терміни закріплюються при укладанні договору і ми гарантуємо їхнє безумовне дотримання, наші фахівці готові до проведення робіт у будь-яку пору року.

Будівництво СЕС від Rayton: якісне та доступне

Основний фактор, який впливає на вартість будівництва сонячної електростанції — це її потужність, чим вона потужніша, тим більше потрібно придбати обладнання, насамперед сонячних панелей та інверторів. Але витрати на збільшення потужності цілком покриваються зростанням власної генерації, як показує наш досвід, термін окупності станцій різної потужності приблизно однаковий — близько 2 років. Але в процесі подальшої експлуатації потужніша сонячна електростанція приносить більше прибутку. Хоча, оцінюючи вартість потужної СЕС, необхідно враховувати фактор оптових закупівель обладнання — і це може значно знизити витрати.

З інших факторів, що впливають на вартість СЕС:

 • Витрати для проведення проєктних робіт — для кожного об’єкта необхідно розробити індивідуальний проєкт, у якому необхідно врахувати всі особливості. Шляхом тривалого часу роботи, з урахуванням накопиченого досвіду, ми розробили типові проєкти, що суттєво скорочує як час, так і вартість проєкту. Використання сучасного програмного забезпечення дозволяє нам додатково заощадити кошти замовника.
 • Витрати на оплату дозволів на підключення до централізованої мережі, при цьому беремо на себе оформлення всього необхідного пакету документів.
 • Тип станції — автономна або мережева сонячна станція. Мережева сонячна електростанція обійдеться значно дешевше, адже немає потреби в придбанні дорогих акумуляторів.
 • Спосіб встановлення сонячних панелей — даховий або наземний. Монтаж сонячних панелей на даху обійдеться дорожче, але при цьому необхідно враховувати вартість оренди земельної ділянки, особливо якщо вона розташована в межах міста. З урахуванням терміну експлуатації СЕС (а це мінімум 30 років) додаткові витрати на монтаж дахової сонячної електростанції повністю окупляться.
 • Тип сонячних панелей — моно або полікристалічні, рідше — тонкі плівкові, а також потужність панелей, одно- або двосторонні, виготовлені з використанням PERV-технології, бренд тощо. Створення моделі функціонування сонячної електростанції допоможе вибрати певну модель сонячної панелі. Шляхом зміни параметрів — вартість батареї, її потужність та продуктивність — можна буде порівнювати прогнозовані обсяги генерації та окупність вкладень.
 • Інше обладнання — інвертори, системи для кріплення сонячних панелей, кабелі, інші комплектуючі та будівельні матеріали.
 • Вартість доставки обладнання до місця проведення монтажу.
 • Витрати на проведення будівельно-монтажних робіт, а також пусконалагоджувальних робіт.

 

При підборі обладнання ми прагнемо досягти оптимального співвідношення ціна/якість/продуктивність. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними брендами обладнання для сонячних електростанцій, тому можемо гарантувати їхню надійність та якість. А завдяки налагодженим постачанням безпосередньо від виробників ми готові запропонувати дуже вигідні ціни, з якими мало хто зможе конкурувати на українському ринку.

Rayton — це компанія з будівництва сонячних електростанцій, яка має великий практичний досвід із встановлення сонячних панелей будь-якого типу на різних ґрунтах та дахах різної конфігурації. Ми маємо всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення монтажних та будівельних робіт під час встановлення сонячних електростанцій. Усі дії виконуються з точним дотриманням законодавства України та чинних стандартів у сфері архітектури та будівництва. Ми гарантуємо цілісність та герметичність покрівельного покриття при встановленні дахових електростанцій.
Будівництво сонячних електростанцій в Україні від компанії Rayton — швидко, якісно, надійно!