Перейти до вмісту

Сонячна електростанція для підприємства

Будуємо СЕС під ключ для підприємств і промисловості

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для бізнесів і промисловості в Україні

Сонячна електростанція для бізнесу — це можливість шляхом організації власної генерації значно знизити, а в перспективі — і повністю відмовитися від закупівлі електроенергії від зовнішніх постачальників. Побудувати сонячну електростанцію — це можливість не менш ніж на 30 років заморозити вартість електроенергії власного виробництва на рівні 0,7-0,8 грн, застрахувавши себе від нестабільності енергетичного ринку та можливих стрибків цін. Чим менше ви залежите від енергокомпаній, тим впевненіше будете почувати себе, планувати майбутній розвиток виробництва та формувати цінову політику.

СЕС для бізнесу: чому це вигідно?

Одна з найважливіших переваг сонячних електростанцій — їх надійність та тривалий термін експлуатації. Сонячна електростанція не має частин, що рухаються, які швидко зношуються і вимагають заміни, як це часто відбувається з машинами, що виробляють електрику, різного роду генераторами. Правильно спроєктовані та встановлені сонячні панелі абсолютно надійні, потребують мінімального обслуговування. Вони працюють практично в повному автономному режимі, управління здійснюється спеціальним програмним забезпеченням, яке контролює та керує всіма процесами всередині СЕС. Вона може бути встановлена на звичайному смартфоні або комп’ютері, при виникненні позаштатних ситуацій оператор отримує оповіщення. Тому нема потреби у розширенні штату та найму додаткових працівників.

З інших переваг сонячних електростанцій для бізнесу:

  • Сонячні електростанції не мають обмежень щодо встановлення — вони абсолютно екологічно нейтральні, не впливають на людей або довкілля, не можуть спровокувати зниження якості продукції, що випускається. Тому вони можуть бути змонтовані на будь-якому підприємстві, у тому числі — продовольчих товарах, що випускають, а також торгово-розважальних центрах, офісних будівлях, парковках, ресторанах, готелях, автозаправках тощо.
  • Можливість використовувати для встановлення сонячних панелей навіси чи дах виробничих будівель — економія на оренді земельних ділянок, організації фізичної охорони, прокладання кабельних ліній.
  • Сонячна електроенергетика дозволить розв’язати питання енергопостачання на об’єктах, які не мають централізованого енергопостачання або мають невелику вхідну потужність. Коштом власної генерації можна компенсувати дефіцит потужності, це відмінний варіант для виробників сільськогосподарської продукції для корівників, птахоферм та інших об’єктів тваринництва.
  • Встановлення сонячної електростанції дозволяє збільшити капіталізацію підприємства.
  • Інвестиції в сонячну енергетику відкривають нові маркетингові можливості щодо покращення іміджу свого бренду. Зарекомендувавши себе як прихильник принципів сталого розвитку, ви зможете залучити клієнтів, які дбають про довкілля.

 

Сонячна електростанція для підприємства — вигідна інвестиція

Сонячна електростанція для підприємства це інвестиції з дуже низьким рівнем ризику. Установка сонячних панелей — це безпечний та надійний інвестиційний інструмент, який забезпечить власнику дохід, він перевищує прибутковість традиційних фінансових продуктів, наприклад, банківський депозит чи купівлю нерухомості. Сонячна електростанція повністю окупається протягом 2 років, а за весь період експлуатації, а це мінімум 30 років, чистий дохід (якщо проводити розрахунки за нинішнім курсом долара та чинними тарифами на електроенергію для комерційних підприємств) майже в 10 разів перевищить початкові інвестиції.

Ще одне питання, що стає дедалі актуальнішим, особливо для компаній, які планують експортувати свою продукцію до країн Євросоюзу, — зниження вуглецевого сліду. Починаючи з 2023 року, підприємства зобов’язані надавати звіти про обсяги викиду вуглецю, а з 2026 року — сплачувати податок за перевищення норми вуглецевого сліду. Тому сонячна електростанція для підприємства, яке експортує чи планує розпочати експорт у країни Європейського Союзу сьогодні, — це можливість у майбутньому на рівних конкурувати з європейськими виробниками.

Незалежно від того, в якому обсязі ви вирішите зробити ставку на сонячну енергетику, ви у будь-якому випадку зможете знизити витрати на електроенергію та отримаєте вигоду від цієї суттєвої економії.

Компанія Rayton пропонує найвигідніші умови для встановлення сонячних електростанцій для підприємств. Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд — просто скористайтеся нашим калькулятором сонячної електростанції.