Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для аграріїв

Будуємо СЕС для сільскогосподарських підприємств

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для аграрних підприємств України

Будівництво сонячних електростанцій для сільськогосподарських підприємств – це можливість забезпечити електроенергією власного виробництва велику кількість енергоємних пристроїв, які активно використовуються у сучасному сільському господарстві – від іригаційних насосів до холодильників. На будь-якому об’єкті сільського господарства електроенергія стабільно входить до найбільш витратних статей. І власна генерація — це можливість значно скоротити витрати, а кошти, що звільнилися, — інвестувати в подальший розвиток господарства.

Дахова або наземна сонячна електростанція: у вас є вибір

Фермерські господарства мають достатньо місця для встановлення сонячної електростанції, при цьому можна вибирати з кількох варіантів:

  • Наземна сонячна електростанція може бути встановлена на земельних ділянках, які непридатні для ведення робіт. Це можуть бути навіть пасовища, при цьому вівці замінять природні газонокосарки — вони не зможуть пошкодити панелі, але при цьому повністю знищать бур’яни та іншу рослинність навколо них. Головні переваги наземної СЕС — простота та дешевизна установки, можливість забезпечити оптимальну орієнтацію, що дозволить досягти максимальної продуктивності від сонячних панелей.
  • Дахові сонячні електростанції – встановлюються в безпосередній близькості від місця використання виробленої електроенергії, тому немає необхідності в прокладанні кабельних або провідних ліній, мінімальні втрати при передачі енергії, а також вирішення питання з охороною обладнання. Велика площа покрівлі дозволить змонтувати СЕС потужністю, достатньою покриття власного споживання.


Сонячні електростанції — це абсолютно екологічно нейтральні генератори електроенергії, які не впливають на сільськогосподарську продукцію, що виробляється, і на навколишнє середовище. Наша компанія допоможе отримати сертифікат походження електроенергії, що дозволить маркувати продукцію як екологічно чисту, без вуглецевого сліду.

Сонячна електростанція для аграріїв відрізняється високим ступенем автономності, немає потреби в наймі додаткових працівників, які керуватимуть її роботою — все перебуває під контролем спеціального програмного забезпечення.

Сонячна електростанція – це можливість зафіксувати вартість власної електроенергії на весь термін гарантованої роботи сонячної панелі – а це щонайменше 30 років. А якщо врахувати, що термін окупності СЕС для аграріїв в умовах України становить близько 2 років, то решту часу ви отримуватимете прибуток без будь-яких зусиль.

Отримати попередні розрахунки отриманого прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд – просто скористайтеся нашим калькулятором окупності сонячної електростанції.

Сонячні електростанції для аграріїв від компанії Rayton: ми зробимо ваш бізнес більш прибутковим

Компанія Rayton пропонує сонячні електростанції для сільського господарства на найвигідніших умовах:

  • Наші інженери проаналізували досвід використання СЕС в аграрному секторі країн ЄС, Америки та Австралії та використовують передові методики проектування.
  • Ми пропонуємо комплексний підхід, коли замовник отримує всі послуги з одних рук — від розробки проекту до запуску СЕС у роботу та навчання персоналу, який залучатиметься до її обслуговування.
  • Ми налагодили пряме постачання обладнання для сонячних електростанцій безпосередньо від виробника, тому наші ціни одні з найнижчих в Україні.


Будівництво сонячних електростанцій для сільськогосподарських підприємств від компанії Rayton — менше витрат на електроенергію та більше прибутку!