Перейти до вмісту

Сонячна електростанція для спортивного комплексу

Будуємо СЕС для спорт-комплексів і арен

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Дахові панелі сонячної енергіїі для спортивних комплексів під ключ в Україні

Мережева сонячна станція для спорткомплексу – це розумне фінансове рішення, яке приноситиме користь довгі роки. Вона дозволяє зробити спортивні клуби більш фінансово гнучкими, а кошти, що звільнилися за рахунок зниження витрат на електроенергію, спрямувати на модернізацію, закупівлю нового обладнання, підвищення зарплати гравцям чи персоналу. Зафіксувавши ціну електроенергії власної генерації на 30 років, компанія може захистити себе від майбутніх коливань цін на енергоринку.

Мережева сонячна станція для спорткомплексу: оцінюємо переваги

Спортивні комплекси, особливо такі, як басейни або великі криті арени, – це дуже енергоємні об’єкти. Але завдяки своїй архітектурній специфіці середній спортивний об’єкт, за оцінкою асоціації виробників сонячної енергії SEIA, може заощадити до 75% витрат на електроенергію за допомогою сонячної енергії:

  • Велика площа даху дозволяє встановити сонячну електростанцію великої потужності, яка зможе компенсувати значну частину енергії, що споживається спортзалом. А також забезпечити їх оптимальне орієнтування, щоб досягти максимальної продуктивності покрівельної панелі сонячної енергії.
  • Точка генерації знаходиться в безпосередній близькості від місця використання електроенергії, тому немає необхідності прокладати довгі кабельні траси, а втрати при передачі електрики будуть мінімальними.
  • Поряд зі спортивними аренами завжди є паркування – вони можуть стати місцем для встановлення сонячних навісів, які забезпечать додаткову генерацію електрики для спортивного об’єкту.
  • Сонячні електростанції абсолютно екологічно нейтральні, вони негативно впливатимуть на здоров’я спортсменів.

 

Термін окупності сонячної електростанції для спортклубу в середньому становить близько 2 років. Якщо врахувати, що термін експлуатації сонячної панелі становить не менше 30 років, то майже 28 років СЕС буде приносити своєму власнику чистий прибуток, окупність інвестицій перевищить 1000%.

Важливий момент — це репутація бренду, використовуючи сонячну енергію, спортивні клуби покращують свій імідж в очах громадськості та демонструють свою відданість принципам сталого розвитку. А це допоможе залучити додаткових відвідувачів та спонсорів, які надають пріоритет екологічної відповідальності.

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд – просто скористайтеся нашим калькулятором сонячної електростанції.

Сонячна електростанція для фітнес-клубу від компанії Rayton: зелена енергія для здорового способу життя

На сьогодні у світі реалізовано безліч проектів сонячної енергетики, зокрема на найбільших спортивних аренах. Наприклад, на легендарній футбольній Маракані СЕС щорічно генерує 1,5 мільйона кіловат-годин електроенергії на рік. Навіть такий аристократичний та традиційний заклад, як Тенісний клуб Вімблдону в Лондоні встановив на даху сонячну електростанцію потужністю 200 кВт. І компанія Rayton допоможе вам відповідати духу та вимогам часу:

  • Реалізуємо комплексний підхід до будівництва сонячних електростанцій, коли замовник може отримати всі послуги з одних рук — від розробки проекту до навчання персоналу, який буде займатися обслуговуванням СЕС.
  • Компанія готова запропонувати найбільш інноваційні рішення у сфері сонячної енергетики, адже наші інженери регулярно стажуються у провідних компаній галузі.
  • Завдяки постійному моніторингу загальносвітового та українського ринку обладнання для сонячних електростанцій, наші менеджери запропонують вигідні ціни по кожній позиції.
  • Гарантуємо точне дотримання законодавства та державних стандартів України у сфері будівництва та електробезпеки.
  • Запуск СЕС у роботу, проведення тренінгів із персоналом, який обслуговуватиме сонячну електростанцію.

 

Мережева сонячна станція для спорткомплексу від компанії Rayton – енергія сонця вступає в гру на вашому боці!