Перейти до вмісту

Сонячна електростанція для власного споживання: стабільність енергопостачання та зниження витрат

Будуємо СЕС під ключ, можливе кредитування

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для власного споживання в Україні

Мережева СЕС для власного споживання — це найперспективніший вектор розвитку альтернативної енергетики в Україні. Перехід на власну генерацію дозволить підприємствам не лише забезпечити власну енергонезалежність, підвищити стабільність виконання всіх виробничих процесів та мінімізувати ризики збитків через відключення електроенергії, а й дозволить покращити стабільність спільної енергосистеми країни.

Виробництво сонячної енергії: оцінюємо переваги

Оцінюючи переваги установки сонячної електростанції для покриття власного електроспоживання, можна назвати кілька основних переваг:

 • Швидка установка — монтаж сонячної електростанції для покриття власного споживання не вимагає погодження з органами контролю або з Обленерго. Весь цикл робіт — від розробки проєкту до початку експлуатації на повну потужність — займає кілька тижнів, залежно від типу та потужності фотоелектричної станції.
 • Просте підключення до вже чинної електромережі підприємства.
 • Тривалий термін експлуатації — провідні виробники сонячних панелей гарантують, що фотоелементи будуть генерувати електроенергію щонайменше 30 років. Під цим слід розуміти, що за 30 років потужність сонячної панелі знизиться не більше ніж на 15%. А сама сонячна батарея зможе і надалі генерувати електроенергію з досить високою продуктивністю. Сонячна електростанція для споживання — це можливість зафіксувати вартість електроенергії на весь термін її використання.
 • Пік генерації електрики припадає на час найбільшої виробничої активності підприємства. Сонячна станція компенсуватиме споживання електроенергії у моменти її максимального споживання.
 • Технічно дуже просто наростити потужність сонячної електростанції, це не вимагатиме проведення масштабної реконструкції.
 • Висока автономність — робота сонячної електростанції високо автоматизована, вона не вимагає постійного контролю. Спеціалізоване програмне забезпечення контролює всі процеси генерації, відстежує працездатність усіх вузлів і при виникненні нештатних ситуацій видає попереджувальне повідомлення. Отримувати всю вичерпну інформацію та контролювати роботу СЕС можна віддалено, використовуючи спеціальний додаток на комп’ютері чи смартфоні.

 

Як показує досвід країн Євросоюзу та США, виробництво сонячної енергії — це вигідна інвестиція, яка забезпечить сталий розвиток виробництва. Крім того, перехід на зелену енергію відповідає загальним тенденціям на енергетичному ринку. Де державні органи послідовно вводять обмеження використання викопного палива, прагнучи знизити викиди вуглекислого газу. Якщо хочете впевнено конкурувати на ринках завтра, переходьте на власну генерацію зеленої електрики вже сьогодні!

СЕС на власне споживання: нові можливості з Net billing

Робота з системою Net billing дає можливість максимально використовувати можливості, закладені в сонячній електростанції:

 • У період активної генерації, коли власне виробництво перевищує споживання, надлишки електроенергії можна реалізовувати у зовнішню енергосистему.
 • Отримані від продажу кошти надходять на спеціальний рахунок.
 • При нестачі власної генерації, дефіцит, що виник, компенсується шляхом отримання електрики із загальної енергосистеми.
 • За підсумками місяця кошти, що надійшли від реалізації електрики, будуть використовуватись для оплати електроенергії, отриманої ззовні. За позитивного балансу залишок переноситься на наступний місяць.
 • Накопичені в літній період кошти можуть компенсувати значну частину (а при правильному доборі потужності СЕС — повністю покрити) витрат за електроенергію, що отримується із зовнішньої енергосистеми — її обсяги будуть збільшуватися через зниження власної генерації в зимовий час.

 

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію про всі переваги сонячної електростанції для власного споживання, провести попередні розрахунки потужності сонячної електростанції, вартості реалізації проєкту та терміни окупності — фахівці компанії Rayton готові надати вичерпну інформацію на будь-які ваші питання.

Мережева СЕС для власного споживання від компанії Rayton — ваша енергетична незалежність на довгі роки!