Перейти до вмісту

Сонячна електростанція для паркування

Будуємо накриття для паркінгів з сонячними панелями

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

СЕС для паркінгу і автосалонів в Україні

Навіс із сонячних панелей над паркуванням — це один із найперспективніших сегментів для розвитку власної генерації, він дозволяє значно розширити функціональні можливості автостоянки. При цьому паркування із сонячними панелями вигідне як власникам автостоянки, так і її користувачам.

Навіс із сонячних панелей над паркуванням: оцінюємо переваги 

За своєю архітектурою паркування – практично ідеальне місце для встановлення сонячних панелей:

 • Велика площа дозволяє встановити багато сонячних панелей, що дає змогу отримати потужну сонячну станцію.
 • Можливість досягти оптимальної орієнтації сонячних панелей – як у напрямку на південь, так і на куті нахилу панелі щодо горизонту.
 • Навіть якщо навколо стоянки будуть високі об’єкти, значна частина паркування все одно залишатиметься незатіненою тривалу частину дня.
 • Установка панелей на паркуванні не вимагає оренди земельної ділянки або організації фізичної охорони, адже стоянка — це об’єкт, що завжди добре охороняється.


Якщо говорити про переваги, які отримують власники паркування із сонячним фасадом, то тут можна відзначити кілька моментів:

 • Можливість значно скоротити витрати на оплату рахунків за купівлю електроенергії від зовнішніх постачальників за рахунок власної генерації.
 • Завдяки дуже тривалому періоду експлуатації – сучасні сонячні панелі від провідних виробників гарантовано пропрацюють не менше 30 років – вартість 1 кВт*рік. електроенергії буде зафіксована на рівні 0,7-0,8 грн.
 • Сонячна електростанція на парковці зможе не тільки перекрити власне споживання, а й використовуватися як джерело електроенергії для найближчих об’єктів, наприклад, для великих ТРЦ, офісних центрів чи магазинів. Тому можна сміливо проектувати дуже потужну СЕС для паркування та не дбати про проблеми надлишків генерації, які буде кудись перенаправити.


Ще один важливий момент – це підвищення комфорту для автомобілістів, які паркуватимуть машини на стоянці. У негоду, під час дощу чи снігу, вони зможуть спокійно пройти від машини до ТРЦ чи офісу. У літню спеку не доведеться переживати через те, що автомобіль на сонці перетвориться на розпечену сковороду — це шкідливо як для автомобільної електроніки, так і для оздоблення, особливо шкіряного салону. Експериментально доведено, що в літню пору автомобіль, що стояв під навісом, споживає 20% палива на роботу кондиціонера. Будь-який автомобіліст, який матиме можливість вибору — паркування з навісом чи без — віддасть перевагу поставленню машини саме під навіс.

Зі зростанням числа електромобілів все більш актуальним стає питання наявності зарядної станції на парковці, і сонячні панелі можуть стати джерелом енергії для них. Фахівці Wallmart встановили, що власник електромобіля, який поставив електрокар на підзарядку на парковці, проводить у магазині на 25-30% часу більше, ніж звичайний автомобіліст.

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд – просто скористайтеся нашим калькулятором сонячної електростанції.

Парковка із сонячним фасадом від Rayton: поєднання комфорту та ефективності

Компанія Rayton має великий досвід проектування та монтажу сонячних електростанцій для паркування. Завдяки накопиченому досвіду ми зможемо розробити проект, який дозволить у найкоротші терміни окупити витрати.

Ми пропонуємо замовникам комплексний підхід до будівництва сонячної електростанції для паркування:

 • Виїзд інженерів на місце встановлення сонячної станції, збирання вихідних даних та аналіз структури енергоспоживання об’єкта.
 • Розробка ТО для підключення до централізованої енергосистеми та оформлення всіх необхідних документів для отримання дозволу.
 • Розробка проекту, підбір необхідного обладнання та його закупівля, доставка до місця монтажу.
 • Виконання всього комплексу робіт із встановлення обладнання для сонячної електростанції та підготовки його до експлуатації.
 • Підготовка персоналу для подальшої експлуатації та обслуговування сонячної електростанції.

Сонячна електростанція для паркування від компанії Rayton – вигідно для власників, зручно для автомобілістів!e