Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для виробників м'ясної продукції

Будуємо СЕС для м'ясокомбінатів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

СЕС для корівників, свинарників, птахоферм та іншої м’ясної промисловості

М’ясопереробний комбінат — це дуже енергомістке виробництво, для дотримання стандартів якості приготування м’ясної продукції використовується велика кількість електроагрегатів та холодильних установок. Сонячні станції для заводу з перероблювання м’яса дозволять замінити дорогу електроенергію, що закуповується в енергокомпаній, на власну, вартість якої у кілька разів менша.

Готова сонячна електростанція для м’ясокомбінату: оцінюємо переваги

Сонячна електростанція дозволяє на весь час її експлуатації (сучасні сонячні панелі не втрачають своєї продуктивності та ефективності щонайменше 30 років) зафіксувати вартість 1 кВт*год електроенергії власного виробництва на рівні 0,7-0,8 грн. Це дозволить підприємству суттєво знизити залежність від нестабільності цін на зовнішньому енергоринку, впевнено планувати ціноутворення та коштом суттєвого зниження виробничих витрат — отримати відчутну перевагу над конкурентами на ринку.

З переваг встановлення сонячної електростанції для виробників м’ясної продукції слід зазначити:

  • Наявність виробничих будівель дозволяє розмістити на даху велику кількість сонячних панелей, що дозволить отримати сонячну електростанцію чималої потужності, продуктивність якої дозволить практично повністю компенсувати власне споживання.
  • Дахова сонячна електростанція не вимагає оренди додаткових площ, шляхом висотного розташування знижує ризик затінення панелей, що може призвести до зниження обсягів генерації електрики.
  • При монтажі сонячних панелей місце генерації електрики практично збігається з місцем споживання, що не вимагає прокладання довгих кабельних ліній — це може суттєво вплинути на вартість СЕС. Крім того, внаслідок малої відстані мінімізуються втрати під час передачі електроенергії.
  • Сонячна електростанція — абсолютно екологічно нейтральний генератор електроенергії, при її експлуатації не виробляються шкідливі сполуки або гази, які можуть негативно впливати на довкілля чи здоров’я людини. Крім того, СЕС не впливає на якість продукції, що випускається м’ясокомбінатом, тому при її встановленні не потрібно проводити погодження з санітарними та природоохоронними органами.
  • Термін окупності сонячної електростанції для підприємства з виробництва м’ясної продукції становить близько 2 років.

 

Сонячна електростанція: промислова установка від компанії Rayton на найвигідніших умовах

Компанія Rayton пропонує встановлення сонячних електростанцій для виробників м’ясної продукції за принципом «все з одних рук»:

  • Фахівці компанії виїдуть на місце передбачуваного встановлення СЕС для отримання вихідної інформації, необхідної для проєктування.
  • Інженери-конструктори розроблять проєкт, який за своїми показниками буде оптимізований під завдання замовника.
  • Менеджери підберуть все необхідне обладнання для сонячної електростанції, ми займаємося закупівлями безпосередньо від виробників, тому можемо запропонувати найнижчі ціни на ринку України.
  • Бригада кваліфікованих монтажників виконає у найкоротший термін усі будівельно-монтажні роботи та забезпечить запуск СЕС в експлуатацію.
  • Компанія проведе навчання персоналу, який відповідатиме за експлуатацію та обслуговування сонячної електростанції на підприємстві.

 

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна за лічені секунди — просто скористайтеся нашим калькулятором окупності сонячної електростанції.і