Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для виробників мінеральної води

Будуємо СЕС для підприємств харчової і переробної промисловості

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

СЕС для виробництва і розливу мінеральних та штучно-мінералізованих вод

Сонячні електростанції для виробництва мінеральної води — це не тільки можливість істотно знизити виробничі витрати шляхом використання електроенергії власного виробництва, а й дуже вдалий маркетинговий хід. Адже підприємство, яке позиціонує себе як виробник продукції для здорового способу життя та правильного харчування, може наголосити на тому, що воно на практиці впроваджує принципи та цінності сталого розвитку. Турбота про навколишнє середовище та скорочення вуглецевого сліду дозволить залучити нових покупців, яким близькі та зрозумілі такі самі цінності.

Сонячні електростанції для виробництв мінеральної води: оцінюємо переваги

Сонячна електростанція для власного споживання — це чудова можливість на тривалий час (принаймні 30 років, такий термін роботи гарантують виробники на сучасні сонячні панелі) забезпечити себе електрикою вартістю 0,7-0,8 гривні за 1 кВт*год. Тим самим практично повністю позбавивши себе проблем, пов’язаних з нестабільністю тарифів електроенергії на ринку, отримавши можливість проводити довготривале планування розвитку бізнесу.

Якщо оцінювати переваги, які надає сонячна електростанція для виробників мінеральної води, можна відзначити таке:

  • Зниження виробничих витрат внаслідок дешевшої електрики дає можливість встановлювати ціну, яка дозволить обійти конкурентів на ринку.
  • Сонячна електростанція не має обмежень щодо встановлення — вона не виділяє будь-яких шкідливих речовин чи газів, тому її можна змонтувати навіть у природоохоронних зонах без проведення складних погоджень та отримання дозволів. Вона працює абсолютно беззвучно, тому вона не буде створювати дискомфорт для відпочивальників або жителів, які мешкають поруч.
  • Сонячна станція ніяк не вплине на якість мінеральної води, яка залишатиметься у первинному вигляді.
  • СЕС функціонує в автономному режимі, тому немає потреби у залученні додаткових працівників, які відповідатимуть за її експлуатацію. Усі процеси моніторяться спеціальним програмним забезпеченням і у разі виникнення нештатних ситуацій оператор отримає повідомлення.
  • У сонячній установці відсутні динамічні елементи, які можуть швидко зношуватися та вимагати періодичної заміни. Внаслідок статичності всіх елементів СЕС вони відрізняються дуже високою надійністю та вимагають мінімального обслуговування.

 

Вартість будівництва електростанції: Rayton запропонує найкращі умови

Компанія Rayton пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до будівництва сонячних електростанцій, при якому замовник отримує всі послуги з одних рук. Співпраця з Rayton дозволить змонтувати сонячну електростанцію з мінімальними витратами:

  • Компанія налагодила постачання обладнання для сонячних електростанцій безпосередньо із заводів-виробників, тому наша ціна на сонячні панелі, інвертори, системи кріплення та інші компоненти — одна з найнижчих в Україні.
  • Все обладнання офіційно ввезене на територію України та забезпечене гарантією від виробників.
  • Ми тривалий час працюємо на українському ринку, тому змогли оптимізувати всі проєктні та виробничі процеси, мінімізувавши фінансові та часові витрати.
  • Безкоштовна доставка обладнання на об’єкт, де проводитиметься монтаж сонячної електростанції.
  • Компанія Rayton надає гарантію на всі виконані роботи.

 

Термін окупності сонячних електростанцій для виробників мінеральної води становить близько 2 років.

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна за лічені секунди — просто скористайтеся нашим калькулятором окупності сонячної електростанції.