Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для меблевих компаній

Будуємо СЕС для виробників меблів і фурнітури

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячна енергетика для меблевих підприємств в Україні

Досвід провідних світових виробників показує, що сонячна електростанція для меблевої компанії — дуже вигідна інвестиція. IKEA перший проект сонячної електростанції для виробництва меблів реалізувала ще в 2017 році. З цього часу вона скоротила використання викопного палива на 90%. Ще один найбільший виробник меблів – фінська ISKU, що володіє найбільшим меблевим комбінатом у Північній Європі, встановила у 2022 році наземну сонячну електростанцію потужністю 2,8 МВт, що складається з 6000 сонячних панелей. У результаті протягом року власна генерація становила 2500 МВт*ч. 

Проект сонячної електростанції для меблевої компанії: чому це вигідно?  

Виробництво меблів – це дуже енерговитратний процес, а сонячні електростанції для меблевих компаній дозволяють замістити значну частину електроенергії, що купується у зовнішніх постачальників. З урахуванням чинних тарифів для комерційних споживачів в Україні термін окупності СЕС для меблевого виробництва становить близько 2 років. При цьому гарантований термін експлуатації якісної сонячної панелі не менше 30 років.Таким чином, встановивши сонячну електростанцію, можна зафіксувати вартість електроенергії для власного підприємства на 30 років і понад 27 років отримувати відчутний прибуток від генерації електроенергії.

З інших важливих переваг сонячних електростанцій для меблевого виробництва відзначимо:

 • Наявність на виробничих будинках великих площ, які можна використовувати для встановлення дахових сонячних електростанцій – немає необхідності в оренді додаткової ділянки землі.
 • Площа дозволяє розмістити велику кількість сонячних панелей, що дозволяє довести власну генерацію до рівня практично повної компенсації власного споживання.
 • Місце генерації розташоване в безпосередній близькості від точок споживання енергії, це дозволяє заощадити на прокладці кабельних трас і знизити втрати, що виникають під час передачі електроенергії.
 • Установка сонячної електростанції не потребує залучення додаткових працівників, всі процеси автономні та контролюються спеціальним програмним забезпеченням.
 • Функціонування сонячної електростанції повністю екологічно безпечне, воно ніяк не впливає на якість продукції, що випускається.
 • Монтаж сонячної електростанції відкриває нові можливості для маркетингового просування меблів на ринку, позиціонуючи виробника як прихильника сталого розвитку.

 

СЕС під ключ від компанії Rayton: якісно, ефективно, доступно.

Компанія Rayton пропонує своїм замовникам комплексний підхід під час будівництва сонячних електростанцій для меблевих підприємств:

 • Наші інженери узагальнили досвід провідних світових компаній та готові розробити проект сонячної електростанції для меблевої компанії, який буде відповідати всім потребам замовника.
 • Наші менеджери постійно моніторять світовий ринок обладнання для сонячних станцій, тому готові запропонувати найвигідніші ціни на сонячні панелі, інвертори та інші комплектуючі для СЕС.
 • Ми виконуємо весь комплекс робіт – від підготовки проекту до навчання персоналу, який відповідатиме за експлуатацію СЕС. У тому числі – розробка та погодження документації для підключення до централізованої енергосистеми.
 • Виконує роботи з точним дотриманням усіх стандартів та вимог законодавства України.
 • Реалізація проекту із виконанням усіх тимчасових параметрів, зазначених у договорі.


Сонячні електростанції для меблевих компаній від Rayton – ми зробимо ваш бізнес вигіднішим!