Перейти до вмісту

Дахові сонячні електростанції

Проєктуємо і будуємо покрівельні СЕС

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячні електростанції на покрівлі в Україні

Сонячна електростанція на даху — це один з сегментів альтернативної енергетики, що найбільш активно розвиваються. Це можливість генерувати електрику в безпосередній близькості від місця її споживання, при цьому перетворивши площі, що не використовуються — покрівлю — на корисний актив.

Дахова СЕС: переваги та особливості проєктування

Торгово-розважальні центри, виробничі та складські приміщення, адміністративні будівлі — ось далеко не повний перелік об’єктів, які мають великий потенціал для встановлення сонячних електростанцій.

Оцінимо переваги рішення встановити сонячні панелі на дах:

  • Економія на оформленні та оренді земельної ділянки — використання площі даху дозволяє закрити «земельне питання», яке особливо актуальне в умовах щільної міської забудови та високої вартості оренди землі. Якщо йдеться про великого споживача електроенергії, наприклад, торговельно-розважальний центр, то буде потрібна ділянка значних розмірів для генерації електрики, обсяги якої зможуть покрити повністю або частково власне споживання об’єкта. При цьому значна площа покрівлі ТРЦ дає змогу встановити досить потужну СЕС.
  • Точка генерації електрики знаходиться в безпосередній близькості від її споживача — в результаті немає потреби витрачати кошти на прокладання кабельних ліній для передачі виробленої електроенергії. Інший момент — це скорочення витрат, які неминуче виникають під час передачі енергії.
  • Низька затіненість — чим вище будуть встановлені сонячні панелі, тим менша ймовірність попадання на них тіні від розташованих поруч об’єктів. При проєктуванні інженери створюють 3D модель місцевості, щоб оцінити можливі джерела падіння тіні на сонячні панелі та знаходять можливість мінімізувати ці ризики.
  • Відмова від організації фізичної охорони сонячних панелей — встановлення парканів, антивандальних будівель, наймання охоронців тощо. Панелі вже розташовуються на вашій території, ризик проникнення на дах вандала або просто випадкового п’яного перехожого, який може пошкодити обладнання, мінімальний.
  • Збільшення ринкової вартості об’єкта, позиціювання ринку як відповідального користувача, який піклується про довкілля.
  • Пік генерації електроенергії припадає на робочий час об’єкта, що дозволяє значно знизити витрати на електрику.

 

Слід зазначити, що держава на законодавчому рівні виступає за підтримку встановлення дахових сонячних електростанцій, як об’єктів розподіленої генерації. Наприклад, власники дахових СЕС зможуть підключатися до централізованої енергосистеми та продавати надлишки генерації за системою Net Billing без оформлення дозвільної документації. А це відчутна економія як коштів, так і часу.

Перспективний напрямок, яким займається компанія Rayton — це покрівля із сонячних панелей. З одного боку — це надійна покрівля, яка забезпечує надійний захист будівлі від різних метеорологічних явищ, з іншого — це сонячна електростанція. При цьому сонячні панелі можуть використовуватися як на дахах виробничих будівель, так і на навісах над стоянками, АЗС та на інших об’єктах. Встановіть дах із сонячних панелей — ціна від Rayton вас приємно здивує.

Сонячні електростанції від Rayton: розумні ціни та комплексний підхід

  • Підбір всього необхідного обладнання — компанія співпрацює з провідними світовими виробниками обладнання для сонячних електростанцій, тому ми готові запропонувати нашим клієнтам доступні ціни.
  • Монтаж дахової сонячної електростанції — ми знаємо, як при цьому зберегти покрівельне покриття герметичним і не паралізувати роботу підприємства.
  • Запуск станції в експлуатацію, навчання персоналу, що обслуговує.
  • Технічне обслуговування всього встановленого обладнання.

 

Дахові сонячні електростанції від компанії Rayton — надійна інвестиція у вашу енергонезалежність!