Перейти до вмісту

Сонячна енергія для готельного бізнесу: екологічно, комфортно та вигідно

Будуємо СЕС для готельно-ресторанних, готельних комплексів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Будуємо сонячні електростанції для готелей, туристичних баз та санаторіїв

Сьогодні поняття якісного відпочинку нерозривно пов’язане зі стійким енергопостачанням. Готелі, кемпінги, турбази, але насамперед — готельно-ресторанні комплекси — це досить енергомісткі об’єкти, на яких встановлено багато різного обладнання. Сонячні електростанції (СЕС) для готельних комплексів — це доступний і екологічно безпечний варіант забезпечити електроживленням об’єкти туристичної сфери. Крім того, це дозволить знизити витрати на енергозабезпечення та випередити конкурентів, запропонувавши вигідні ціни потенційним клієнтам.

СЕС для готельних комплексів: технології забезпечать комфортний відпочинок 

Установка сонячної електростанції — можливість заявити про себе як еко-френдлі підприємство, це важливий чинник у маркетинговому позиціонуванні готелю чи готельно-ресторанного комплексу на туристичному ринку. З інших переваг сонячних електростанцій для готельно-ресторанних комплексів зазначимо:

  • Екологічність — одне з найважливіших питань, важливих для об’єктів туристичної інфраструктури. Сонячна електростанція — повністю екологічно нейтральний об’єкт, що не впливає на навколишнє середовище. З одного боку, це спрощує отримання погодження при будівництві нового об’єкта, з  іншого — дозволяє зберегти у первозданному вигляді природне середовище. Тим самим підвищуючи якість відпочинку.
  • Стислі терміни — повний цикл установки (від розробки проєкту до запуску в експлуатацію) сонячної електростанції триватиме кілька тижнів. При цьому підключення до централізованої енергомережі — процес тривалий, що вимагає розробки та погодження проєкту (а це і час, і чималі гроші), а також виконання великого обсягу робіт, пов’язаних з прокладанням лінії електропередачі. Складність збільшується у рази, якщо об’єкт віддалений. Компанія Rayton візьме на себе всі питання доставки обладнання до місця. Чим швидше буде готова система енергопостачання, тим швидше об’єкт можна буде здати в експлуатацію та почати отримувати прибуток.
  • Безшумна робота — фотоелектрична станція функціонує абсолютно безшумно та не створює зайвих проблем для відпочивальників. Чим вигідно відрізняється від електрогенераторів, які не тільки галасливі, але і при цьому виступають джерелом малоприємних вихлопних газів. Сонячна електростанція, що працює, не стане джерелом дискомфорту для людей.
  • Мобільність — демонтаж сонячної електростанції може бути виконаний протягом кількох днів, тому сонячна електростанція – це чудове рішення для сезонних кемпінгів, туристичних баз чи готелів. Після цього все обладнання можна перевезти на склад, тим самим заощадивши на організації фізичної охорони. Наступного сезону, за бажанням власника та виходячи з економічної доцільності, сонячну електростанцію можна буде змонтувати вже на новому місці — компанія Rayton готова надати послуги з проведення всього комплексу робіт з демонтажу та повторного встановлення обладнання.


При правильному доборі потужності в період найбільшої сонячної активності — з середини весни та до середини осені — сонячна електростанція здатна повністю покрити потреби готелю.

У деяких випадках, в умовах гірської місцевості, великої віддаленості об’єкта від централізованої мережі енергопостачання або дуже жорстких природоохоронних вимог, монтаж сонячної електростанції — єдиний вихід забезпечити готель, туристичну базу або кемпінг електрикою за помірною ціною.

Сонячні електростанції з установкою в Україні: Rayton пропонує найкращі умови

Фахівці компанії Rayton мають великий досвід у проєктуванні та встановленні об’єктів сонячної енергетики, добре знають специфіку об’єктів туристичної інфраструктури. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід:

  • Виїзд спеціалістів на об’єкт для оцінки вихідних даних, аналіз структури електроспоживання та розробка проєкту, який оптимально відповідатиме потребам замовника.
  • Підбір та закупівля всього необхідного обладнання — від сонячних панелей до кріплення та кабелів. Ми безпосередньо співпрацюємо з найбільшими виробниками обладнання для сонячних електростанцій, тому можемо запропонувати найкращі ціни на ринку України.
  • Виконує монтажні та пусконалагоджувальні роботи, запуск сонячної електростанції в експлуатацію.
  • Проведення тренінгу з обслуговуючим персоналом з експлуатації та проведення технічного обслуговування СЕС.


Сонячні електростанції з установкою в Україні для готельно-ресторанних комплексів від компанії Rayton — сталий розвиток вашого бізнесу на довгі роки!