Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для магазину та ТРЦ

Будуємо СЕС для торгівельних центрів та офісних центрів

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

Сонячні батареї для торгових центрів і крамниць

Сонячна станція на даху ТРЦ — це можливість значно знизити витрати на оплату електрики, частка якої у структурі комунальних послуг може досягати 80%. Адже сучасний торгово-розважальний центр, магазин чи офісний центр — це дуже енергомісткий об’єкт, функціонування якого залежить від якості та стабільності енергопостачання.

Сонячна станція на даху: переваги для ТРЦ 

Встановлення сонячної станції на торговий центр має низку переваг:

  • Будівля торгово-розважального центру має плоский дах дуже великої площі — це практично ідеальний майданчик для встановлення сонячних панелей. Велика площа дозволить встановити потужну сонячну електростанцію, яка коштом власної генерації зможе покривати значну частину електроенергії, що споживається. Крім того, є можливість досягти оптимальної орієнтації сонячних панелей, що дозволить отримати від них максимальну продуктивність.
  • Встановлення сонячної електростанції на даху дозволяє відмовитись від оренди земельної ділянки. При цьому, щоб збільшити потужність сонячної електростанції можна залучити площу автомобільної стоянки, встановивши над нею навіси з сонячними панелями.
  • Мінімальна відстань від місця генерації електроенергії до місця споживання дозволяє знизити витрати на прокладання кабельних ліній та мінімізувати втрати, що виникають під час передачі електроенергії.
  • Робота сонячної електростанції абсолютно нешкідлива для людей і навколишнього середовища, вона не викликає вібрацій або якогось іншого негативного впливу на конструкції будівлі.
  • Оскільки сонячна електростанція встановлена на даху ТРЦ, немає потреби в організації її фізичної охорони.

 

Встановлення сонячної електростанції — це ще й гарний маркетинговий хід, він дозволить представити ТРЦ, як об’єкт зеленої енергетики.

Експлуатація сонячної електростанції вимагатиме мінімальних витрат, вона функціонує в автономному режимі, тому нема потреби включати до штату ТРЦ спеціаліста, який відповідає за роботу СЕС. Спеціальне програмне забезпечення аналізує всі робочі параметри й при відхиленні від норми видає сигнал власнику.

З урахуванням тарифів на електроенергію для комерційних підприємств термін окупності сонячної електростанції для ТРЦ або магазину становить до 2 років. При цьому гарантований термін служби сучасної якісної сонячної панелі становить 30 років, тому понад 25 років СЕС генеруватиме своєму власнику чистий прибуток. Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна за лічені секунди – просто скористайтеся нашим калькулятором сонячної електростанції.

Сонячні електростанції для ТРЦ та офісних центрів від Rayton: доступні та ефективні проєкти

Компанія Rayton має великий досвід проєктування та монтажу сонячних електростанцій різної потужності для комерційних об’єктів. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід:

  • Наші інженери виїдуть на місце запланованої установки сонячної станції, щоб зібрати вихідні дані, а також проаналізувати структуру енергоспоживання об’єкта.
  • Розробка ТО для підключення до централізованої енергосистеми та оформлення всіх необхідних документів для отримання дозволу.
  • Виконуємо проєктні роботи та підбираємо необхідне обладнання, його закупівлю та доставку до місця монтажу.
  • Виконання всього комплексу робіт із встановлення обладнання для сонячної електростанції та підготовки його до експлуатації.
  • Запуск СЕС у роботу, проведення тренінгів із персоналом, який буде обслуговувати сонячну електростанцію.

Сонячні електростанції для магазину чи ТРЦ від компанії Rayton — ми допоможемо вам заробляти на альтернативній енергетиці!