Перейти до вмісту

Сонячні електростанції для фермерів: поєднання екологічності та енергоефективності

Будуємо СЕС для тваринництва: свиноферми, корівники, птахівництво

гарантія

30 років гарантія на генерацію

окупність

До 2 років окупність станції

Кредит

Кредит

Знайдіть своє рішення

Rayton

Для бізнесу

Нова пропозиція для бізнесу. Збільшіть прибутковість підприємства шляхом зеленої енергетики. Наші спеціалісти завжди готові спроектувати для вас найбільш прибуткове рішення. Встановлення СЕС «під ключ» - зекономить ваш час і принесе максимальну вигоду у найкоротші терміни.
Розпочати заощаджувати!
Rayton

Портфоліо

Ви також думаєте, що майбутнє за сонцем? Тоді ви за адресою! Ознайомтесь з нашим портфоліо, впевнені це розвіє всі ваші сумніви і страхи перед фотовольтаїкою.

Наші роботи

Реальні приклади наших робіт
Rayton

Youtube-канал

Ми ведемо Youtube-канал, де розповідаємо про всі новинки ринку, лайфгаки, і ділимось навіть власними провалами та невдачами, тому що знаємо, що без помилок немає росту.

Хочете дізнатись про СЕС більше?

Підписуйтесь на канал!
Rayton

Кредит

Сонячна станція в кредит — можливість почати економити вже зараз без стартових інвестицій! Розрахуйте вартість та окупність сонячної електростанції за допомогою нашого кредитного калькулятора:
Дізнатись деталі кредитування!

1000+ проектів у сонячній енергетиці

15+ років досвіду нашіх фахівців

20+ типів бізнесу
30 років гарантія на сонячну генерацію

30 ГВт·ч  електроенергії згенеровано

200+ млн заощаджено клієнтами

Замовивши власну електростанцію від:

Rayton

ви:

1
Зменшите споживання електроенергії підприємством.
2
Отримаєте власне джерело електроенергії для вашого бізнесу.
3
Зможете інвестувати заощаджені кошти в розвиток підприємства.

ОГЛЯДИ НОВИНОК І ОСТАННІ НОВИНИ

Сонячна енергетика - запорука успіху на високо-конкурентних ринках

Сонячна енергетика – запорука успіху на висококонкурентних ринках: СЕС на 555 кВт для «Трібо»

Встановлення сонячних панелей – чудовий спосіб підвищити прибутковість підприємства. Рентабельність агрохолдингів, складських комплексів, торгових та виробничих компаній зростає в рази – сонячна електростанція дає чисту

Детальніше »

Хочете обговорити умови та розрахувати вартість СЕС для конкретного об’єкта?

Ми проаналізували та систематизували найактуальніші запитання клієнтів, щоб дати короткі, але дуже корисні відповіді.

Зацікавлені в економії на електроенергії?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!

СЕС для ферм і агропромисловості в Україні

Україна — один із глобальних лідерів виробництва та переробки аграрної продукції. Щоб зміцнити та розвинути свої позиції на світовому ринку, агропромисловий комплекс активно впроваджує передові та інноваційні розробки. Один із найперспективніших напрямків — це сонячні електростанції для сільського господарства, які вже довели свою ефективність у багатьох країнах світу.

Сонячні електростанції для сільського господарства: безпечно, ефективно, вигідно

Сучасне тваринництво – це дуже енерговитратна галузь. Сонячна електростанція, що працює на власне споживання – це можливість забезпечити електрикою велику кількість обладнання, яке використовується зараз у корівниках, свинофермах чи пташниках: холодильники, кормороздавачі, системи опалення, вентиляції тощо. Власна генерація дозволить значно знизити витрати на закупівлю електроенергії від зовнішніх постачальників.

З інших переваг встановлення сонячної електростанції для об’єктів тваринництва можна відзначити:

 • Велика доступна площа покрівельних покриттів на свинарниках, пташниках, корівниках та інших підсобних будинках дозволить розмістити потужні сонячні електростанції, здатні компенсувати значну частину власного споживання.
 • Можливість використовувати ділянки, які не придатні для сільськогосподарської діяльності, на них можна встановити наземні СЕС — це буде дешевше, ніж монтаж дахових сонячних електростанцій.
 • При встановленні сонячних панелей у вигляді навісів покращуються умови утримання тварин – панелі забезпечують тінь для зниження ризику теплового стресу, рівномірний розподіл тіні знижує негативний вплив сонячних променів на поживні речовини у свіжих кормах.
 • Отримання сертифікату походження дає можливість позиціонувати свою продукцію як «еко», адже при її виробництві використовуються відновлювані джерела енергії та відбувається скорочення вуглецевого сліду – це дозволить у перспективі привернути увагу додаткових покупців. Крім того, сонячна електростанція є повністю екологічно нейтральною, вона не впливає на тварин або навколишнє середовище.
 • Встановлення станції не вимагатиме найму додаткових працівників, всі процеси повністю автономні.


Термін окупності сонячної електростанції для фермерів становить близько 2 років, при цьому сучасна сонячна панель може використовуватися для генерації електроенергії протягом 30 років, тому щонайменше 27 років СЕС приноситиме своєму власнику чистий дохід.

Отримати попередні розрахунки прибутку та термінів окупності СЕС можна протягом лічених секунд – просто скористайтеся нашим калькулятором окупності сонячної електростанції.

Сонячні електростанції під ключ: ціна від компанії Rayton вас приємно здивує

Інженери компанії Rayton пропонують сонячні електростанції під ключ для фермерських господарств, де вони оптимізували досвід використання СЕС іноземними фермерами. Наша компанія пропонує комплексний підхід до будівництва сонячної електростанції для фермерів:

 • Інженери після вивчення умов на об’єкті запропонують кілька варіантів встановлення сонячної електростанції — дахової чи наземної, а також проаналізують особливості енергоспоживання, представлять математичну модель роботи СЕС та прогнозовані обсяги генерації електроенергії, терміни окупності та можливий прибуток.
 • Підготовка всієї документації для реалізації проекту.
 • Підбір, закупівля та доставка обладнання для сонячної електростанції на місце монтажу.
 • Проведення всього комплексу монтажних та пусконалагоджувальних робіт, запуск станції в експлуатацію.
 • Підготовка персоналу для роботи на СЕС та її обслуговування.
 • Сонячні електростанції для фермерів від компанії Rayton – сили природи працюватимуть на Вас!ф