Перейти до вмісту

Rayton Partner

Rayton Partner

Представляємо напрям, вигідний інсталяторам та дилерам. 

Умови партнерства дозволяють отримати обладнання для сонячних електростанцій у потрібному обсязі без затримок.

Будуємо сонячні батареї на даху

Співпраця на найкращих умовах:

Rayton solar made easy

Ми постаралися, щоб ви змогли купити сонячні панелі або отримати СЕС під ключ за ціною, яка влаштує обидві сторони. Ваше бажання працювати з нами – ціль, до якої ми йдемо семимильними кроками. Це означає, що наша компанія забезпечить найбільш зручну доставку – співпрацюючи з Rayton, партнерам не доведеться дбати про дрібниці.

Швидка доставка

Забезпечуємо доставку сонячних панелей та всіх необхідних комплектуючих для сонячної електростанції максимально оперативно. Якщо ви хочете купити сонячні панелі у стандартному або нестандартному корпусі у великому обсязі, на виконання замовлення може піти трохи більше часу. Але у будь-якому разі ми гарантуємо оперативність.

Здійснюємо доставку від імені партнерів – це унеможливлює додаткову конкуренцію. Ваші клієнти залишаться вашими. Політика нашої роботи спрямована на те, щоб ім’я партнерів було на слуху у їхніх клієнтів.

Ви можете уникнути оренди складів – ми інформуємо про наявність сонячних панелей, інверторів та інших комплектуючих. Отримати актуальну інформацію можна у будь-який час звернувшись у месенджер Viber чи Telegram. Ви озвучуєте, що вам потрібно – а ми доставляємо у найкоротші терміни.

Вартість та варіанти оплати

Головна перевага співпраці з нами – зручність. Для замовлення нових поставок можна використовувати пошту, телефон або месенджер.

Rayton пропонує інверторне обладнання (10 кВт, 20 кВт, 30 кВт), сонячні панелі та кабельну продукцію. Ми ведемо адаптивну цінову політику, а заощадити кошти на доставці можна завдяки покупці обладнання на будь-якому етапі транспортування.

Спосіб оплати партнери вибирають самі – доступні інкасація та безготівковий розрахунок.

Наші гарантії на вирішення будь-яких проблем із СЕС

Окрім гарантії виробника наша компанія гарантує обслуговування СЕС протягом 10 років і більше. Вирішуємо весь спектр можливих проблем, що виникають під час роботи обладнання.

РЕАЛІЗУЄМО ПРОДУКЦІЮ КРАЩИХ БРЕНДІВ – В КОЖНІЙ З КАТЕГОРІЙ

Бажаєте дізнатися детальніше про наш асортимент або зробити замовлення?

Просто відскануйте код нижче та контактні дані автоматично додадуться у ваш смартфон!

QR code

м. Київ, вул. Пшенична 8

Наша команда консультантів готова відповісти на будь-яке ваше запитання!