Rayton:
швидке та комфортне обслуговування юридичних осіб

У Rayton можна замовити сонячні електростанції «під ключ». Наші спеціалісти проводять попередню оцінку об'єкта, розраховують потрібну потужність, підбирають комплектуючі. Монтаж СЕС може бути виконаний в будь-якому з населених пунктів України.

Сонячні електростанції для бізнесу, запропоновані Rayton, чудово виконують свої функції. Переведення бізнесу на сонячну енергію відбувається в кілька етапів: після консультації та планування проводиться проектування та підбір обладнання, встановлення та підключення. Докладніше про напрямки нашої роботи читайте у розділах Rayton Business та Rayton Partner.

Комфорт клієнтів – наш головний пріоритет!

Обслуговування СЕС і гарантії RAYTON

У Rayton можна замовити сонячні електростанції «під ключ». Наші спеціалісти проводять попередню оцінку об'єкта, розраховують потрібну потужність, підбирають комплектуючі. Монтаж СЕС може бути виконаний в будь-якому з населених пунктів України.

Всі виробники, з якими ми співпрацюємо надають гарантію на безперебійну роботу обладнання. Також ми надаємо гарантію на виконані монтажні роботи – 1 рік. У разі необхідності термін сервісного обслуговування може бути подовжений у відповідності до запиту клієнта. Будь-яка з проблем функціоналу обладнання вирішується кваліфікованими фахівцями у найкоротший термін.

Нашим клієнтам не потрібно турбуватися про перевірку стану працездатності обладнання, ми: самостійно досліджуємо з'єднання та силові ланцюги;

Надаємо послугу тепловізійного огляду модулів;

Контролюємо якість ізоляції кабелів;

Ревізуємо контактні з'єднання та надійність кріпильних винтів.

Оновлення асортименту та інформування про новинки

Ми завжди тримаємо руку на пульсі та відслідковуємо новини світу альтернативної енергетики. В асортименті актуальне обладнання, що відповідає вимогам сучасності. Про надходження у продаж нової продукції ви завжди можете дізнатись звернувшись дПро нас у будь-який зручний спосіб, наприклад Viber та Telegram.

Більше інформації про користь та вигоди СЕС завжди можна отримати з відео на нашому Youtube каналі.

Чому саме ми?

Доступні ціни та швидка окупність

Сонячні панелі, інвертори в Rayton представлені за доступними цінами. Ми закуповуємо продукцію у офіційних виробників та дистриб’юторів тому ви можете отримати найбільш оптимальну ціну.

Наша компанія не має на меті пропонувати найбільш дорогу модель, якщо очікування клієнтів може виправдати більш бюджетних варіант.

Інвестиції, яких вимагатимуть придбання обладнання та його встановлення, окупаються в середньому за 5 років. Цьому сприяють фіксація тарифу на електроенергію та продуктивність СЕС.

Звертайтеся – ми надамо найвигідніше рішення для досягнення вашої мети!